Domena internetowa - czyli adres naszej strony

domenyWybór domeny internetowej nie zawsze jest łatwym zadaniem. Nie zawsze domena, która na pierwszy rzut oka wydaje nam się atrakcyjna będzie dobrze służyć stronie internetowej, a tym samym prowadzonemu biznesowi.

Domena, czyli adres witryny internetowej jest niezwykle ważnym elementem tworzenia spójnej strategii wizerunkowej formy. Ma ona także duży wpływ na to jak strona internetowa będzie indeksowana przez wyszukiwarki internetowe, co znacznie wpływa na widoczność i pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Podstawowe sposoby wyboru nazwy domeny to: nazwa pochodząca od nazwy firmy, nazwa pochodząca od nazwy marki, czy nazwa pochodząca od słów kluczowych związanych z tematyką strony. Opłaty za domeny pobierane są raz do roku.

Stabilny hosting - czyli pewne miejsce na stronę i pocztę e-mail

hostingHosting to usługa polegająca na udostępnianiu Klientom przestrzeni dyskowej, na której zapisane są dane np. strona internetowa czy firmowe konta e-mail.

Każda strona internetowa, czy sklep internetowy wymagają miejsca, w którym będą przechowywane dane. Zlecając tę usługę naszej agencji masz gwarancję pełnego bezpieczeństwa danych.