Facebook, google plus - prowadzenie fanpage

social mediaKampanie w social media to coraz istotniejszy element marketingu internetowego. Pozwalają one na utrzymanie bieżącego kontaktu z użytkownikami Internetu i potencjalnymi klientami, budowanie więzi oraz wzmocnienie lojalności konsumentów. Komunikacja w mediach społecznościowych, aby była skuteczna, powinna zostać dobrze zaplanowana, prowadzona regularnie, a także powinna opierać się na treści, która jest najbardziej pożądana przez daną grupę internautów.

Do promocji marki wykorzystuje się takie kanały komunikacji jak Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram czy YouTube. Bezpośredni dostęp do pożądanej grupy docelowej daje wiele możliwości takich jak informowanie o aktualizacji oferty, organizowanie konkursów, promowanie nowych produktów, a przede wszystkim budowanie dobrych, długofalowych relacji.

Głównym celem kampanii w social media jest tworzenie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz wzmocnienie jej rozpoznawalności wśród wskazanej grupy docelowej. Dzięki obecności w social media możesz zdobyć zaufanie klientów. Dwukierunkowa komunikacja ma jeszcze dodatkowe, niezwykle cenne zalety – umożliwia poznanie opinii klientów na temat danej marki, a także ich oczekiwań. Cenny feedback pozwala na lepsze wyczucie oczekiwań konsumenta i może skutecznie wytyczać kierunek rozwoju marki.

ErNet planuje, prowadzi i nadzoruje kampanie we wszystkich mediach społecznościowych. Doradzamy, które kanały komunikacji będą najbardziej odpowiednie dla danej marki i grupy docelowej. Zakładamy fanpage'e na facebooku i prowadzimy bieżącą komunikację, którą z dnia na dzień udoskonalamy i dostosowujemy w taki sposób, aby prezentowany kontent był jak najbardziej interesujący dla odbiorców.