Linki sponsorowane - kampanie AdWords

adwordsErNet prowadzi efektywne kampanie linków sponsorowanych. Jest to jedna z najskuteczniejszych form reklamy w Internecie. Dobrze zaplanowana i zarządzana kampania linków sponsorowanych jest potężnym narzędziem pozwalającym na skupienie ruchu w Internecie i przekierowanie go na pożądany adres internetowy np. stroną internetową lub sklep internetowy. Dzięki linkom sponsorowanym adres wskazanej witryny internetowej lub sklepu wyświetli się na topowych miejscach w wyszukiwarkach Internetowych, co zapewni dużą liczbę wejść na wskazany adres.

Istnieje wiele rodzajów kampanii linków sponsorowanych. Różnice polegają głównie na sposobie rozliczania płatności za wejście na stronę m.in. płatność za kliknięcie w link i płatność za każdorazowe wyświetlenie linku.

Kampanie pozwalają na dokładną personalizację grupy docelowej, do której będzie kierowana kampania, dają możliwość określenia wieku grupy docelowej, miejsca zamieszkania i wielu innych. Istnieje również możliwość wyboru godzin wyświetlania w ciągu dnia, czy dni tygodnia. Nadzorowanie kampanii polega na analizie wyników oraz bieżącym dostosowywaniu kryteriów wyświetlania linków tak, aby prowadzone działania były jak najskuteczniejsze i najbardziej efektywne kosztowo. Klienci cyklicznie otrzymują pełne raporty dotyczące efektów prowadzonej kampanii.