Projekty graficzne zgodne z identyfikacją wizualną

poligrafiaKompleksowo obsługujemy projekty BTL począwszy od wizytówek, folderów, katalogów, po projekty outdoorowe, banery czy siatki. Atrakcyjny design i wysokiej jakości treść oraz indywidualne pomysły kreatywne to nasza specjalność, którą doceniło już wielu klientów.

Realizacja projektów obejmuje zarówno projekt graficzny, przygotowanie plików do druku oraz druk niezależnie od zamówionej ilości materiałów i technologii. Każdy projekt przygotowywany w naszym studiu jest indywidualny i dostosowany do charakteru marki oraz spójny z aktualną indentyfikacją wizualną marki bądź firmy.

 

Przygotowanie i druk projektów graficznych:

Wizytówki i papier firmowy

Oryginalne projekty dostosowane do specyfiki branży i charakteru marki wykonane w nowoczesnej technologii z użyciem wysokiej jakości materiałów.

 

Ulotki, foldery, katalogi

Atrakcyjny design przyciąga uwagę odbiorców, a interesująca i profesjonalnie opracowana treść zachęca ich do skorzystania z oferty firmy.

Kalendarze, plakaty

Indywidualnie opracowane projekty i unikalne rozwiązania sprawiają, że pozornie zwykły kalendarz staje się atrakcyjnym gadżetem i nie dającym się zapomnieć prezentem dla kontrahentów.

100

pln netto

od 350

pln netto

od 200

pln netto

Roll-upy, banery, siatki

Prostota i charakter pozwalają na to by dobrze zaprezentować się w każdej sytuacji. Wysoka jakość wykonania przy użyciu nowoczesnych technologii druku zapewnia wytrzymałość materiału.

Flagi reklamowe blowflag

Druk na tekstyliach to jeden z wielu elementów naszej oferty. Z jego pomocą powstają flagi reklamowe na masztach. Indywidualny projekt i wysoka jakość materiału, druku i wykonania sprawiają, że flagi są trwałe i odporne nawet na nieprzyjazne warunki atmosferyczne.

Grafika na witrynach i pojazdach

Indywidualne projekty graficzne zapewniają widoczność, a szeroki wybór materiałów i technologii sprawia, że grafiki mogą być wykorzystane i wydrukowane na różnych podłożach takich jak: folia wycinana ploterem, folia drukowana pełna (kryjąca), folia drukowana dziurkowana One Way Vision, folia wycinana imitująca piaskowane szkło.

od 200

pln netto

od 200

pln netto

od 350

pln netto