Pozycjonowanie stron internetowych

pozycjonowaniePozycjonowanie to niezwykle ważne narzędzie marketingu internetowego, którego celem jest wypromowanie strony internetowej i sprawienie, że będzie się ona wyświetlać na jak najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania przeglądarek internetowych.

Czym wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania, tym więcej potencjalnych klientów wejdzie na dany adres internetowy – badania wskazują, że pierwsza strona w pozycjach wyszukiwania zbiera aż 95 % kliknięć, oznacza to, że 95% wszystkich potencjalnych klientów autentycznie zainteresowanych danym rodzajem produktu lub usług wejdzie właśnie na tę stronę internetową, która w wynikach wyszukiwania wyświetla się jako pierwsza.

Kompleksowe usługi:

  • pozycjonowanie stron internetowych
  • pozycjonowanie sklepów internetowych
  • pozycjonowanie za granicą
  • Search Engine Reputation Management
  • Audyt SEO
  • SEO Copywriting
  • Audyt popularności fraz kluczowych

Optymalizacja i dobór fraz

Zlecając usługę pozycjonowania płacisz za kompleksowe działania. Każdy projekt dotyczący pozycjonowania jest inny, a wprowadzenie witryny do pierwszej dziesiątki w wynikach wyszukiwania może zająć od 2 tygodni do 2 miesięcy. Na cenę usługi ma wpływ ilość fraz kluczowych na jakie witryna jest pozycjonowana oraz koszt optymalizacji (dostosowania) strony internetowej pod kątem wyszukiwarek.

Kreowanie wizerunku

Pozycjonowanie pozwala skutecznie wyprzedzić konkurencję, osiągnąć większą rozpoznawalność, znacznie poprawić wiarygodność i w efekcie sprzedać więcej produktów.

Wymierne korzyści

Pozycjonowanie jest obecnie jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocji produktów i usług, które bezpośrednio wpływa na zwiększenie dochodów. Raz wypozycjonowana strona będzie przyciągać klientów jeszcze przez długi czas po zakończeniu kampanii.